Kariera

{photo1}Dołącz do zespołu goodfood

Jeśli jesteś zainteresowany karierą w Good Food, swoją kandydaturę możesz wysłać do nas mailem. Obecnie nie prowadzimy rekrutacji, dlatego Twoje zgłoszenie umieścimy w naszej bazie. Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres e-mail praca@goodfood.pl  w temacie umieszczając nazwę stanowiska.

Aplikacja musi zawierać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych,tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zmianami.

Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy wyłącznie na wybrane aplikacje.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

MAGAZYNIER

Opis stanowiska:

- Załadunek oraz wyładunek towarów i surowców
- Kompletacja wysyłek
- Czynności związane z utrzymaniem magazynu
- Kontrola stanu technicznego obsługiwanego sprzętu

- Miejsce wykonywania pracy: Skórzewo i Plewiska (dwie lokalizacje)

Wymagania:

- Uprawnienia na wózki elektryczne i gazowe (najlepiej wysokie składowanie)
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
- Odpowiedzialność za wykonywaną pracę
- Wykształcenie minimum zawodowe
- Doświadczenie w pracy z urządzeniami mobilnymi na magazynie
- Podstawowa znajomość obsługi komputera
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie
- Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres e-mail praca@goodfood.pl lub Good Food Products Sp. z o. o. ul. Skórzewska 21, 60-185 Poznań, koniecznie z dopiskiem „MAGAZYNIER”

O firmie

Dowiedz się więcej